Entropiq Prague čekají se startem roku 2023 změny. Xicoz si hledá nové angažmá
Counter-Strike: Global Offensive Článek Entropiq Prague čekají se startem roku 2023 změny. Xicoz si hledá nové angažmá

Entropiq Prague čekají se startem roku 2023 změny. Xicoz si hledá nové angažmá

David Randuška

27. 12. 2022 18:42

Hledání ideální soupisky pražské sekce Entropiq, bude mít pokračování i v příštím roce. S týmem se loučí po čtyřměsíční spolupráci makedonský rifler Zoran "xicoz" Markovski. Letos už jde o několikáté zamíchání personálními kartami v organizaci. Mezitím na twitteru nadnesl slova do pranice leckr: "Tak co, kdo odstartuje jako první nějaký ten přestup na nový rok? Bude sranda ještě," napsal.

Xicoz nastoupil do sestavy Entropiq teprve v srpnu, nyní rozjetý vlak opouští. Podle jeho slov na twitteru dostal od organizace svolení hledat si nové angažmá. Vize pražského celku se má ubírat směrem, kde už se s makedonským střelcem nepočítá.

Jenom za rok 2022 přitom jde už o několikátou změnu v týmu. Nevyšla sázka na brazilského trenéra João Horvatha. Zástup v podobě HONESe v sestavě se v delší spolupráci nepřetavil, když nakonec český rifler odešel do Sampi. Ani KWERTZZ se v týmu příliš dlouho neohřál, stejně tak jako německá akvizice j1NZO

Nyní tak odchází i xicoz a výrazně se spekuluje také o konci rakouského snipera sesla. Může to tak být právě Entropiq, který nám v příštím roce nadělí hned několik přestupových bomb.

Hovoří pro to i fakt, že se organizace s velkým zázemím nemusí soustředit na ruský tým, se kterým se s blížícím koncem roku rozloučila. Pozornost se tak stáčí k českému projektu. Zainvestuje Entropiq právě do něj?

Související články