Emerickson si po výhře v derby připsal Elite 1, Viktorka opět zářila
Článek Emerickson si po výhře v derby připsal Elite 1, Viktorka opět zářila

Emerickson si po výhře v derby připsal Elite 1, Viktorka opět zářila

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

12. 5. 2020 09:15

32. týden víkendové ligy je minulostí a my vám opět přinášíme zprávy o tom, jak si vedli zástupci našich nejlepších organizací. Plzeňským se opět dařilo, ze Sparťanů byl nejlepší Jan "Emerickson" Krupička. Štěpán "RIIJK" Sobocki si spravil chuť po prohraném derby a také se umístil v Elite 1.

Viktoriáni již tradičně patří mezi ty nejlepší hráče z víkendových lig u nás. Formu potvrdili i o posledním víkendu. Rovnou tři zástupci plzeňského klubu si připsali skóre 29-1. Michal "DRMi10" Drastich, Lukáš "T9Laky" Pour a Pavel "Pikej" Kail perfektně reprezentovali červeno-modrý dres Viktorie. 

Sparťani se po vyhraném virtuálním derby nezvedli. Jan "Emerickson" Krupička drží svůj standard, 28-2 pro něj znamená Elite 1. Jakub "JamesBony28" Němec si připsal o dvě prohry víc, ne jeho spoluhráč. V Elite 3 se umístili Jan "The Johny" Hradil a Martin "Caster" Štěpán. 

Štěpán "RIIJK" Sobocki udělal po nevydařeném týdnu několik zásadních změn v sestavě a vyplatilo se. Vyrovnal výkon plzeňských plejerů a po jedné prohře se dostal do Elite 1. O něco hůř si vedl jeho spoluhráč z Entropiq, Patrik "Huhnak" Hornák. 5 proher znamenalo Elite 2.

Související články