Dynamo Eclot padlo a ENTERPISE se s novou posilou vyhoupli do čela jarního splitu
Counter-Strike: Global Offensive Článek Dynamo Eclot padlo a ENTERPISE se s novou posilou vyhoupli do čela jarního splitu

Dynamo Eclot padlo a ENTERPISE se s novou posilou vyhoupli do čela jarního splitu

David Randuška

15. 5. 2022 16:25

Enterprise se díky výhře nad Dynamem Eclot vyhoupli na první místo Sazka eLEAGUE. Táhnul je už jeden ze dvou nových hráčů - bulharský Deyvid "h4rn" Benchev. Druzí jsou v průběžném pořadí borci ze SINNERS, kteří si poradili s eSubou. Remízou pak skončil zápas mezi Entropiq Prague a Cryptovou.

Dynamo Eclot tak zaklopýtlo v nejhorší možný čas. V zápase dvakrát dokázali nasbírat dvojciferný počet kol, ale ani na jedné mapě to nestačilo. Po remíze se SINNERS si teď připsali i první porážku splitu. 

Enterprise se povedlo skvěle začlenit novou bulharskou posilu Deyvida "h4rn" Bencheva. Ten přišel do týmu tento týden ještě společně s Matějem "stinxem" Štorkou. Hrál ale zatím jen Benchev. Enterprise díky vítězství nad Ecloty vedou průběžné pořadí, před druhými Sinners, kteří však mají jen o bod méně.

V dalším zápase si první vítězství připsali Dark Tigers, kteří na dvou mapách přehráli Inside Games. ING tak jako jedinému týmu letošní ligy nadále svítí v kolonce bodů 0.

Související články