DWG KIA vítá nové ADC. Tým posílí Deft, šampion Worlds 2022
Článek DWG KIA vítá nové ADC. Tým posílí Deft, šampion Worlds 2022

DWG KIA vítá nové ADC. Tým posílí Deft, šampion Worlds 2022

Kateřina Sauerstromová

23. 11. 2022 12:40

DWG Kia, jedna z nejvýraznějších organizací světa League of Legends, by se ráda vrátila na vrchol. Korejský tým se rozhodl udělat změny nejen v základní sestavě, ale také v širším realizačním kádru. 

Stěhování šampiona

Přestupové období je v plném proudu a jedny z nejzásadnějších změn hlásí lukrativní korejská liga, známá pod zkratkou LCK. Sestavu DAMWON KIA posílí ADC šampion Kim “Deft” Hyuk-kyu a mladičký toplaner Canna, známý z angažmá v T1 a Nongshim RedForce.

DRX, vítězný tým letošních Worlds, tak s odchodem Defta ztratil klíčovou posilu a jistá není ani budoucnost ostatních hráčů hvězdné sestavy. Naopak pro DAMWON se může s obměněnou sestavou konečně začít blýskat na lepší časy.

Bývalý finalista v roli trenéra

Organizace vsadila na obsáhlé změny i mimo základní pětku. Tým tak nově povede kouč Gang “GorillA” Beom-hyeon. Pro bývalého finalistu slavných Worlds a zkušeného supporta se bude jednat o premiéru v trenérském křesle. 

Zdá se, že s nabitým kádrem a pod vedením nového trenéra se chce DWG KIA odrazit ode dna poté, co jako úplně první LCK tým vypadl z Worlds 2022.

Související články