Článek Dva čeští FIFA zástupci v TOP 100! Seron a Caster prošli víkendovkou bez prohry

Dva čeští FIFA zástupci v TOP 100! Seron a Caster prošli víkendovkou bez prohry

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

28. 4. 2020 13:20

Zástupce týmu Sampi, Dominik "Seron" Čermák, prožil pravděpodobně nejlepší týden kariéry. Nejdříve po dvou letech porazil ve finále ESL Lukáše "T9Laky" Poura. O víkendu pak prošel víkendovkou se skóre 30-0 a umístil se mezi 100 nejlepšími hráči na světě. V první stovce ho doprovodil další Čech, tentokrát z řad Sparty, Martin "Caster" Štěpán.

Hned dvojnásobné zastoupení měla tento týden Česká republika mezi 100 nejlepšími hráči FUT.

Mladičký Seron ukazuje, proč patří mezi největší talenty česko-slovenské FIFA scény. Poté, co poprvé překonal T9Lakyho, završil ideální týden perfektní víkendovou ligou. 

Další bezchybný výkon podal Caster. Zástupce pražské Sparty se taktéž dostal mezi nejlepších sto hráčů na světe.

Jeho spoluhráč Jan "Emerickson" Krupička nebyl příliš pozadu. S kvalitním skóre 28-2 se umístil v Elite 1. Tam ho doplnil také Jakub "JamesBony28" Němec.

Hvězda minulého týdne, Štěpán "RIIJK" Sobocki, si připsala jedinou prohru, která přišla na penalty. Velká smůla pro lídra týmu Entropiq. "V nejbližších dnech budu měnit sestavu týmu, protože chci vyzkoušet nové karty," říká RIIJK před dalším týdnem. 

Druhý hráč v zeleném, Patrik "Huhnak" Hornák, měl týden prerfektně rozehraný. Za stavu 25-0 však přišla prohra a konečné skóre 28-2.

Horší týden prožili v Plzni. T9Laky odehrál celkem 60 zápasů, 30 na každé konzoli. O něco lépe se mu dařilo na Xboxu, kde vyhrál 28 mačů. Michal "DRMi10" Drastich a Pavel "Pikej" Kail skončili se skóre 27-3.

Související články