Drama v Tundra Esports. Slavný hráč Dota 2 byl ostatními členy vyhozen z týmu
Dota 2 Článek Drama v Tundra Esports. Slavný hráč Dota 2 byl ostatními členy vyhozen z týmu

Drama v Tundra Esports. Slavný hráč Dota 2 byl ostatními členy vyhozen z týmu

Kateřina Sauerstromová

18. 2. 2022 13:04

Bývalý kapitán a zakladatel týmu Tundra Esports Adrian „Fata“ Trinks byl na základě rozhodnutí ostatních hráčů propuštěn.

Tundra Esports patřil k jednomu z nejlepších týmů západní Evropy. V zákulisí mezinárodní sestavy, jejíž součástí je i slovenský hráč Oliver „skiter“ Lepko, ale očividně probíhalo velké drama.

Dle slov vyhozeného Faty se hráči už dříve pokusili vyhodit jiného člena týmu aby se do Tundry dostal hráč, který má nyní nahradit jeho. On, jako kapitán, tyto pokusy údajně odmítl, což nakonec vedlo k tomu, že byl vyhozen on sám. 

Organizace se k nařčením nevyjádřila. V oficiálním oznámení označila Fatu za důležitou součást týmu a jeho vyhazov odůvodnila snahou o udržení dobré chemie mezi hráči.

Kam bude mít Fata pohybující se na Dota 2 scéně už deset let namířeno zatím sám neví. Dle jeho slov si dá nyní pauzu, protože po vyhazovu z Tundry nemá dostatek energie začít zase znovu. 

Fata stál u zrodu sestavy známé jako mudgolems, kterou následně vzala pod svá křídla organizace Tundra Esports, není proto divu, že je Fata z celého incidentu znechucen.

Související články