Sazka eLEAGUE Článek

Dr Disrespect našel díru v systému a objevil se na Twitchi, kde má přísný zákaz vystupování

Kateřina Sauerstromová
28. 4. 2021 13:58 Sdílej:

Aktuálně hvězda Youtube byla ze streamovací platformy Twitch permanentně odstraněna. Twitch se navíc snaží zamezit jakémukoliv pokusu o jeho návrat.

Nejen že mu Twitch zabanoval účet, ale všem uživatelům také zakázal hrát s Disrespectem během jejich streamování. TimTheTatman dokonce tvrdí, že Twitch údajně zakázal všem hrát s Doktorem i mimo živé vysílání. Je očividné, že se Twitch snaží o úplné Disrespectovo odstranění, ten se ale nevzdává.

Pár dní zpět, konkrétně 26. dubna 2021, se streamer zúčastnil Warzone Showdown turnaje, který byl vysílán i na platformě Twitch. Celou událost sponzoroval Mountain Dew Game Fuel, kterému Doktor dělá jednoho z největších obsahových tvůrců. 

Sám Disrespect se turnaje osobně zúčastnil, nikdo ovšem nečekal, že se objeví i na streamu, neboť jak každý ví, Twitch jej nemůže vystát.

Když se ovšem blížila komerční přestávka, DrDisrespect udělal překvapení a aspoň na malý moment se na Twitchi opět objevil. Chat v ten moment málem explodoval. “Doc is back, baby!” zaznívalo radostně v chatu. 

Nejdříve si nikdo nebyl jistý, zda byla reklama spuštěna omylem, či úmyslně. Ukazovat Doktora na platformě Twitch je silně proti pravidlům. Následně se k celému incidentu vyjádřil mluvčí BoomTV, který potvrdil, že se jednalo o nešťastnou chybu. „Okamžitě jsme kontaktovali Twitch a o chybě je informovali,” sdělil mluvčí.

Pro Twitch nastala velice nepříjemná situace, ale nevypadá to, že by BoomTV chtěl za chybu potrestat.