Dohrávka o důležité body! Entropiq Prague ve čtvrtek vyzvou eSubu
Counter-Strike: Global Offensive Článek Dohrávka o důležité body! Entropiq Prague ve čtvrtek vyzvou eSubu

Dohrávka o důležité body! Entropiq Prague ve čtvrtek vyzvou eSubu

njc

15. 9. 2021 09:40

Ve čtvrtek 16. září se uskuteční dohrávka druhého kola Sazka eLEAGUE CS:GO mezi Entropiq Prague a eSubou. Oba celky míří v lize vysoko, diváky tak čeká zajímavá podívaná s parádním Counter-Strikem v hlavní roli. Postoupí Entropiq Prague na dělené druhé místo, nebo si eSuba připočte v pořadí třetí výhru?

Souboj sniperů i mladých hvězd. Špíl mezi eSubou a Entropiq Prague nabídne hned několik zajímavých duelů, ve kterých se ukážou schopnosti hvězd obou celků.

Diváky láká především bitva mezi Dominikem „blogg1s“ Janitou a Josefem „MoriiSko“ Maurencem. Jeden patří dlouhodobě mezi nejlepší hráče s AWP na česko-slovenské scéně, druhý si odstřelovačku vzal do ruky teprve před několika týdny.

Druhý jmenovaný střelec je pod drobnohledem fanoušků. Velká část z nich nesouhlasí s posazením Lukáše „capseN“ Koláčného na lavičku. Místo něj zastává roli snipera jeden z nejtalentovanějších riflerů tuzemské scény. Slušnou porci už MoriiSko v prvních zápasech o svém umění s AWP přesvědčil, i tak ještě chvíli potrvá, než jej všichni přijmou jako plnohodnotného „vipaře“.

Podobně hledí fanoušci také na dvojici Simon „KWERTZZ“ Horák a Lukáš „sAvana“ Lintner. KWERTZZ je v Entropiq Prague teprve chvíli a jako náhradník za capseNa musí předvádět nadprůměrné výkony.

SAvana je v trochu jiné situaci. Do „A“ týmu eSuby přišel z akademie a v sestavě je od začátku splitu. Jenže stejně jako na všechny mladé hráče, tak i na něj se upírá větší pozornost. Je dostatečně dobrý? Má na to být v eSubě?

Odpověď může nabídnout už čtvrteční špíl. Zápas mezi Entropiq Prague a eSubou můžete sledovat živě ve čtvrtek 16. září od 19:00 na twitch.tv/eleaguecz.