Dignitas si udrží legendy Counter-Strike scény, smlouvu prodloužil f0rest i friberg
Counter-Strike: Global Offensive Článek Dignitas si udrží legendy Counter-Strike scény, smlouvu prodloužil f0rest i friberg

Dignitas si udrží legendy Counter-Strike scény, smlouvu prodloužil f0rest i friberg

njc

17. 1. 2022 14:01

Adam „friberg⁠“ Friberg a Patrik „f0rest“ Lindberg budou i třetím rokem reprezentovat barvy severoamerické organizace Dignitas.

Třicetiletí veteráni f0rest a friberg se k Dignitas přidali v lednu 2020. Neočekávalo se nic jiného než úspěchy, jaké hráči zažili v Ninjas in Pyjamas, kde dokázali zvítězit na Major turnaji ESL One Cologne v roce 2014. 

Během dvou let ale Dignitas na žádný mezinárodní titul nedosáhl a kromě pár trofejí z regionálních turnajů se žádný zásadní úspěch nekonal. I přesto si ale f0rest udržel skvělé hodnocení 1.09, což jej spolu se sniperem hallzerkem řadí mezi nejlepší hráče týmu.

Dignitas sází na stabilitu a zkušenost, k poslední změně v aktivní soupisce došlo naposledy v březnu 2021 s příchodem Jonase „Lekr0“ Olofssona. Zda se týmu taktika vyplatí uvidíme už 18.1. 2022, kdy se Dignitas střetne s týmem 777 v kvalifikaci na Elisa Invitational Winter.

Související články