Counter-Strike: Global Offensive Článek Defeaters oficiálně představili sestavu, která bude bojovat v Sazka eLEAGUE CS:GO!

Defeaters oficiálně představili sestavu, která bude bojovat v Sazka eLEAGUE CS:GO!

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

31. 3. 2020 08:10

Tým Defeaters oznámil na začátku února, že se připojuje k česko-slovenské scéně Counter Strike: Global Offensive. Po necelých dvou měsících přichází první dvě změny v sestavě, která se tímto stává čistě slovenskou záležitostí.

„Naše cesty se rozešly nejdříve s "Tomyom", s kterým jsme se nedohodli na dalším pokračovaní pod našimi barvami, a následne i s "kilasom", který nás opustil z osobných důvodů,“ zdůvodňuje odchody hráčů na sociálních sítích vedení organizace Defeaters.

Ve finálové kvalifikaci na největší ligu česko-slovenského elektronického sportu se již představila nová sestava, ve které nově figurují Patrik "c1so" Císar a Samuel "OxidE" Krajčík. První jmenovaný se již dříve setkal s Robertem "mgnt" Zemkem a Tomášem "system" Zemkem v jednom týmu, když společně hájili barvy eEriness.  Defeaters se po výhře nad Vikingekrig Esports představí v Sazka eLEAGUE v této sestavě:

Robert "mgnt" Zemko

Kristián "heikkoL" Garbera

Tomáš "system" Zemko

Patrik "c1so" Císar

Samuel "OxidE" Krajčík

Související články