Česko-slovenská liga  elektronického sportu
dalsi-velka-znacka-v-esportu-gucci-predstavuje-hodinky-inspirovane-tymem-fnatic
Sazka eLEAGUE Novinky

Další velká značka v esportu. Gucci představuje hodinky inspirované týmem Fnatic

pav
26. 6. 2020 18:31 Sdílej:

V esportu se točí čím dál větší peníze a není tak divu, že tohle rozjeté mladé odvětví láká velké a luxusní značky. Na jaře hned pět esportových organizací dostalo možnost spojit se s výrobcem automobilů BMW, známý tým Fnatic teď dostal snad ještě luxusnějšího sponzora - italského oděvního giganta Gucci.

Reklama

Prvním produktem spolupráce jsou hodinky inspirované týmem Fnatic. Na jejich ciferník vedle černé barvy svítí i výrazná oranžová, a samozřejmě logo esportové organizace. Pořídit si je můžete skrz stránky Gucci za bratru 35 tisíc korun. To už je hodně luxusní merch pro oddané fanoušky Fnatic...

„Archivační kód hodinek obsahuje zkratku GG, což jsou zároveň iniciály Guccia Gucciho, a samozřejmě gamingový slogan Good Game,“ stojí v oficiálním prohlášení.

Spolupráce mezi dvěma velikány ze dvou různých odvětví se nerodila krátce. Hráči z Fnatic byli v první řadě italské Milan Fashion Show, kde seděli jako hosté v oblečení právě od této značky. „Gucci byl vždy inovativní brand, který posouval hranice, stejně tak jako my ve Fnatic. Pokořuje normy a otevírá nové možnosti,“ sdělil tehdy pro Esports Insider Craig Santicchia, kterému ve Fnatic přísluší funkce Partner Development Director.

Související články