Další Top 100! Perfektní víkendovou ligu ve FIFA 20 předvedli v Plzni
Článek Další Top 100! Perfektní víkendovou ligu ve FIFA 20 předvedli v Plzni

Další Top 100! Perfektní víkendovou ligu ve FIFA 20 předvedli v Plzni

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

5. 5. 2020 11:00

31. týden znamená pro česko-slovenskou scénu další úspěch v podobě zastoupení v Top 100! Plzeňský Michal "DRMi10" Drastich parádně reprezentoval Viktorku a v celosvětovém žebříčku se umístil na 84. místě. Kuriózní hrou přišel o 30-0 sparťan Martin "Caster" Štěpán. Ten byl blízko výbornému výsledku, jenže tak jako ve fotbale, i ve Fifě hraje štěstí svou roli.

DRMi10 je nejnovější posilou FCVP, když se k Viktorce přidal v polovině března letošního roku. Víkendovou ligou prošel bez prohry poprvé od připojení se k plzeňskému klubu. Jeho skóre 94:19 hovoří za vše. Jeho zkušenější spoluhráč T9Laky si připsal ze třiceti špílů jedinou prohru a umístil se v Elite 1. 


Ve sparťanském táboře se opět předvedli v dobrém světě dvě konzistentní hvězdy týmu, Jan "Emerickson" Krupička a již zmiňovaný Caster. Oboum chyběla k perfektnímu víkendu jediná hra. Velkou smůlu měl druhý jmenovaný, který si jedinou prohru připsal v zápase, kdy jeho soupeř nevystřelil ani jednou na bránu. "Stejně by to nejspíš na Top 100 nestačilo," komentoval prohru Caster na svém Instagramu. 

 
Reprezentatni Entropiq se nepředvedli v takové formě jako v posledních týdnech. Patrik "huhnak_" Hornák si pohoršil oproti 30. týdnu o jednu prohru, jeho spoluhráč Štěpán "RIIJK" Sobocki se umístil s bilancí 26-4 v Elite 2. 

 

Mladičký talent Dominik "Seron" Čermák se v barvách Sampi prezentoval také kvalitním výkonem. Smolné DNF zápasu, který už Dominik vyhrál, se podepsalo na finálovém skóre 28-2. 

Podobně jako Seron na tom byli i zástupci jeho bývalého klubu, Teplic. Matěj "Miki" Mikan i Martin "Dalas94" Vujtík se umístili v Elite 1 s konečným výsledkem 28-2.

Související články