CS:GO Update: Další změny na Vertigu, arény ve warmupu, nerf Deaglu
Counter-Strike: Global Offensive Článek CS:GO Update: Další změny na Vertigu, arény ve warmupu, nerf Deaglu

CS:GO Update: Další změny na Vertigu, arény ve warmupu, nerf Deaglu

17. 4. 2020 08:30

Valve přichází s novým updatem. Největší změny jsou k vidění na Vertigu. Dále přichází experiment, který bude součástí 2v2 Matchmakingu na Trainu a Vertigu. Hráči budou ve Warmupu v 1v1 arénách, ve kterých si budou moci procvičit střílení proti svým protivníkům. Nejkontroverznější změna posledního updatu je minulostí, Deagle má zhoršenou přesnost ve skoku. Vývojáři se dále inspirovali Valorantem a hráči budou moci vidět crosshair svých spoluhráčů a používat ho.

Vertigo je v novém kabátu. Opět. Pro některé vítaná změna, pro profesionály další hodiny tréninku nových granátů a strategií. Okno z midu na B site bylo odstraněno, sandbagy byly posunuty blíže k CT spawnu a vytvořily nový vstup na B, který mohou hráči používat z obou stran. Samotný B site je téměř k nepoznání, druhý site prošel minimální změnou, zeď u rampy již není ze dřeva, nýbrž z kovu. 

Vertigo se zdá být oblíbencem u Valve. Mapa je společně s Trainem součástí nového experimentu. Hráči si před svým mačem ve 2v2 matchmakingu budou moci vyzkoušet svůj aim v 1v1 arénách. Ty jsou součástí Counter Strike: Global Offensive dlouhé roky, nyní se však poprvé objevují na oficiálních serverech. 

Na sociálních sítích se po minulém updatu objevovaly klipy, ve kterých hráči skákali s Deaglem a trefovali headshot za headshotem. To už nebude možné. Valve přidalo „inaccuracy jump apex,“ který byl pro Deagle nastaven na 331.55 a zabrání přesným střelám ve výskoku. 

Poslední významná změna našla inspiraci v nové FPS od Riot Games, Valorantu. V nastavení je nově přidaná možnost vidět crosshair ostatních hráčů a použít jej. 

 

 

Související články