CS:GO Sazka eLEAGUE: Šampioni SINNERS mají pátý zlatý zářez. ENTERPRISE porazili 2:0
Counter-Strike: Global Offensive Článek CS:GO Sazka eLEAGUE: Šampioni SINNERS mají pátý zlatý zářez. ENTERPRISE porazili 2:0

CS:GO Sazka eLEAGUE: Šampioni SINNERS mají pátý zlatý zářez. ENTERPRISE porazili 2:0

Igor Putivlskij

26. 6. 2022 13:30

"Hříšnící" se stali pětinásobnými mistry Sazka eLEAGUE. Ve finálovém klání si bez problémů poradili s ENTERPRISE (2:0) a odnesli si krásných 100 000 Kč. Gratulujeme!

SINNERS proti ENTERPRISE | best-of-three (bo3)

SINNERS vs. ENTEPRISE • Foto Sazka eLEAGUE

Oba celky měli za sebou úspěšnou cestu do finálového klání. Borci ze SINNERS si hravě poradili s Entropiq Prague (2:1) a hráči ENTERPRISE nakonec porazili Dynamo Eclot (2:1). Vzájemný skupinový duel jarního splitu eLEAGUE mezi "Hříšníky" a ENTERPRISE ovládli první se skórem 2:0.

Tenhle scénář se opakoval i v Grand Finále a SINNERS tak mají na své pažbě pátý vítězný zářez. Najde se v podzimním splitu tým, který tohle pravidlo naruší?

Nenechte si ujít: 

 

Zápasová soupiska týmů

CS:GO sestava SINNERS CS:GO sestava ENTERPRISE
Sebastian "beastik" Daňo - Kapitán Erik "The eLiVe" Sith - Kapitán
Jindřich "ZEDKO" Chyba Robert "manguss" Kasper
Max "SHOCK" Kvapil Raul "Blytz" Gligor
David "forsyy" Bílý Matěj "stinx" Štorek
Tomáš "tomkeejs" Tomka - Stand-in Deyvid "h4rn" Benchev

Picky a bany kolektivů

  • SINNERS: Bany - Dust 2, Inferno | Pick - Overpass
  • ENTERPRISE: Bany - Vertigo, Ancient | Pick - Mirage
  • Rozhodující mapa: Nuke

 

Průběh duelu

První mapa - Mirage. Pick ENTERPRISE. Pistolkové kolo vyhráli SINNERS, stejně jako první nákup. Dva nečekané sneaky ninja defuse bomby v podání kapitána "hříšníků - tomkeejs (5. kolo) a ZEDKO (6. kolo). První půli (T strana) vyhráli ENTERPRISE (8:7).

Po změně stran se SINNERS probudili a ovládli svoji T stranu (16:11). Skvěle zahráli: tomkeejs, ZEDKO, The eLive a h4rn. 1:0 pro tomkeejs a spol. Přesouváme se na Overpass. 

Druhá mapa - Overpass. Volba "hříšníků". Kluci jsou jen jednu mapu od svého pátého titulu v Sazka eLEAGUE. Krásné tři killy a clutch ve 3. kole od mistra beastik. První půle putuje ve prospěch ENTERPRISE (CT side, 8-7). 

Za zmínku stojí knife kill manguss na forsyy v 15. kole. SINNERS 100% v pistolkových kolech (CT) a srovnávají na 8-8. ZEDKO a jeho parta jsou dva kola od šampionského titulu (14-8). Na mapě zářili: tomkeejs, ZEDKO, SHOCK, h4rn a manguss

A je vymalováno dámy a pánové. 16-8 na Overpass, 2:0 na zápasy (bo3) a SINNERS si berou zasloužené zlato a 100 000 korunovou nadílku. Velká gratulace klukům!

Ke konci bychom chtěli vás (diváky) požádat o vyplnění krátkého dotazníku spokojenosti se sérií turnajů Sazka eLEAGUE. To nám pomůže vychytat mouchy a být pro vás neustále lepší a lepší. 

Průzkum spokojenosti fanoušků | Sazka eLEAGUE

Související články