CS:GO Novinky: Nový kill feed, turnaje v Kolíně a Melbourne přesunuty na rok 2021
Counter-Strike: Global Offensive Článek CS:GO Novinky: Nový kill feed, turnaje v Kolíně a Melbourne přesunuty na rok 2021

CS:GO Novinky: Nový kill feed, turnaje v Kolíně a Melbourne přesunuty na rok 2021

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

5. 5. 2020 07:00

Úterní ráno přineslo nejednu novinku ve světě Counter Strike: Global Offensive. V noci vydalo Valve nový update, ve kterém se věnovalo především novému kill feedu a mapě Chlorine. Ráno pak ESL vydalo prohlášení o tom, že turnaje ESL One Cologne ani IEM Melbroune se letos konat s účastí diváků nebudou. 

V posledních týdnech se na sociálních sítích objevovaly spekulace o novém updatu v CS:GO. Novinkou mělo být především to, že nyní všichni hráči uvidí, zda bylo zabití provedeno přes smoke, no-scopem, či po zásahu záblesku z Flashbangu. Nové ikonky tak jistě potěší všechny odvážné hráče, kteří AWP používají výhradně bez pravého tlačítka myši. 


Další výrazné změny se odehrály v oblasti map. Největší transformací prošla komunitní mapa Chlorine. Na Wingman Inferno byla přidána 1v1 aréna, ve které se mohou hráči před zápasem rozehrát. Pro ty pokročilejší hráče je tu jedna další velice vítaná změna. Na offline serverech už se nebude při přikrčení a lítání lagovat celé okolí. Více detailů můžete najít ve videu: 


ESL oznámilo smutnou zprávu pro své fanoušky. ESL One Cologne a IEM Melbourne jsou přesunuty na rok 2021. Kolínský turnaj odehrán bude, nýbrž bez diváků. V letošním roce tak přicházíme kvůli koronavirové krizi o dalši velké světové turnaje s parádní atmosférou.

 

Související články