Co nás čeká příští týden? Vyvrcholí 1xBet Series a nabídne souboj dvou českých týmů
Counter-Strike: Global Offensive Článek Co nás čeká příští týden? Vyvrcholí 1xBet Series a nabídne souboj dvou českých týmů

Co nás čeká příští týden? Vyvrcholí 1xBet Series a nabídne souboj dvou českých týmů

David Randuška

24. 7. 2022 18:57

V neděli 31. července je v plánu Grand Finále turnaje 1xBet Series. Ještě předtím ale zúčastněné celky čeká tuhý boj v rámci pavouku. A hned v úvodu na sebe narazí sestavy Dynamo Eclot a ENTERPRISE. První jmenovaná má co oplácet a ráda by chtěla nechat zapomenout na prohrané semifinále Sazka eLEAGUE.

Dynamo Eclot ENTERPRISE skončili ve svých skupinách na eventu pořádaném kyperskou sázkovkou na druhé místo. Osud chtěl tomu, že se obě přední české organizace utkají hned zkraje Playoff.

Poražený poputuje do Lower Bracketu, vítěz zvýší své šance dalšího postupu. Pravděpodobně narazí na elitní tým K23, který si aktuálně drží 43. místo v žebříčku hltv. 

Duel mezi DNE a EP je na programu v úterý od 15 hodin. Dynamo Eclot jsou posilnění vítězstvím nad další českým rivalem na turnaji - eSubou. ENTERPRISE zas oplatili porážku z úvodu skupiny polské organizaci Ungentium

Ze stovky světového hodnocení jsou v turnaji ještě týmy PALOMA, zmíněné Ungentium K23 nebo EYEBALLERS, kteří aktuálně stojí na 100. místě.

Nenechte si ujít:

Související články