Cloud9 se rozhodl pro změnu v zaběhlé sestavě. Recept na úspěch má přinést buster
Článek Cloud9 se rozhodl pro změnu v zaběhlé sestavě. Recept na úspěch má přinést buster

Cloud9 se rozhodl pro změnu v zaběhlé sestavě. Recept na úspěch má přinést buster

Kateřina Sauerstromová

18. 1. 2023 17:16

Sestava Cloud9 byla od návratu týmu na CS:GO scénu v dubnu 2022 až do letošního ledna stejná. Už od prosince 2022 se ale spekulovalo o odchodu Timofeye "interz" Yakushina, což nyní potvrdil příchod Timura "buster" Tulepova.

Z lavičky do základu

Cloud9 byl údajně v kontaktu s Igorem “Forester” Bezotecheskiym z Entropiq a Sanjarem “SANJI” Kulievem z Virtus.pro, nakonec se ale rozhodl pro kazachstánského hráče bustera. Ten dostává novou příležitost zazářit po půl roce, který strávil na lavičce Outsiders.

V rozhovoru pro server HLTV.org buster už dříve sdělil, že Cloud9 patří mezi jediné tři týmy, spolu s Natus Vincere a Team Spirit, se kterými by byl ochoten podepsat smlouvu. Svůj debut v barvách Cloud9 odehraje v Play-In fázi turnaje IEM Katowice, která začíná 31.1. 2023.

Naopak Interz zažívá velký kariérní šok. Jeho odchod na lavičku Cloud9 přichází po dlouhých čtyřech letech intenzivní spolupráce s Vladislavem “nafany” Gorshkovem. Interzovo nejlepší období by se dalo zařadit do online éry v roce 2021, na což bohužel v barvách Cloud9 a LAN prostředí nedokázal navázat.

Zdroj: HLTV.org