Česká premiéra na TI 10 nevyšla, Team Undying favorita nepřekvapil
Dota 2 Článek Česká premiéra na TI 10 nevyšla, Team Undying favorita nepřekvapil

njc

7. 10. 2021 12:45

Bohužel, premiéra Jonáše „SabeRLight-“ Volka na The International skončila bez bodu. Team Undying se postavil favorizovaným Virtus.pro, remíza by měla pro severoamerickou organizaci cenu zlata. Jenže ani parádní playe od českého borce ve druhé hře nestačili a VP zvítězili 2:0.

Konečně to začalo! The International 10 o 40 milionů dolarů ve čtvrtek 7. října oficiálně odstartovala. První várka zápasů je minulostí, svůj um předvedl také jediný český reprezentant Jonáš „SabeRLight-“ Volek. Ten se spolu se spoluhráči z Team Undying postavil Virtus.Pro, východoervropskému týmu, který patří mezi světovou špičku. Severoamerický celek tak nečekalo nic jednoduchého.

Undying se ale svým soupeřem zastrašit nenechali. Do prvního zápasu naletěli odvážně, do patnácté minuty dělali Virtus.pro pořádné problémy. Jenže favorit po povedeném začátku mid game otočil a rozjel nezastavitelnou mašinu.

Ta byla zpomalena až během druhé hry. V ní se SaberLight opakovaně pokoušel o kvalitní macro playe a jen díky němu měl Team Undying dlouho šanci na bodový zisk.

Bohužel, rozhodující teamfight ve 45. minutě šel ve prospěch VP, kteří tak slaví první vítězství na TI 10. Undying odchází bez bodu.

Jonáš „SabeRLight-“ Volek se znovu ukáže od 14:30 v mači proti Invictus Gaming.