Česká liga ve FIFA 22? Poslední informace negativní, jednání stále probíhají
Článek Česká liga ve FIFA 22? Poslední informace negativní, jednání stále probíhají

Česká liga ve FIFA 22? Poslední informace negativní, jednání stále probíhají

njc

13. 7. 2021 14:00

Deset let trvá čekání českých fanoušků na tuzemskou ligu v oblíbeném fotbalovém simulátoru FIFA. V posledních ročnících se kromě trojice Slavia, Sparta a Viktoria Plzeň žádný jiný český tým neukázal. To se podle posledních informací nezmění.

Rádi bychom vlétli do kariérního módu s jedním z českých klubů, prali se o postup do evropských pohárů a postupně se vypracovali do evropské špičky. Také karty dalších borců z 1. české fotbalové ligy by se hodily do FUT. 1. FC Slovácko, FK Teplice nebo Bohemians 1905. I takové týmy nechyběly ve FIFA 11.

Ano, i díky nové možnosti založit svůj vlastní klub bude možné hrát s jedním z místních celků. Jenže název bude to jediné, co bude mít váš klub s tím opravdovým společné. Alespoň takové informace zní z LFA.

„Podle posledních informací česká liga ve hře FIFA 22 nebude, jednání stále probíhají,“ říká ředitel komunikace a PR Ligové fotbalové asociace Štěpán Hanuš. Právě LFA řeší licenci 1. české fotbalové ligy.

Pokud tak jednání nedosáhnou úspěšného konce, ve FIFA 22 se opět ukážou pouze Sparta Praha, Slavia Praha a Viktoria Plzeň.

 

Související články