Češi na mezinárodní scéně. ENTERPRISE z kola ven, Dynamo Eclot jdou na EYEBALLERS
Counter-Strike: Global Offensive Článek Češi na mezinárodní scéně. ENTERPRISE z kola ven, Dynamo Eclot jdou na EYEBALLERS

Češi na mezinárodní scéně. ENTERPRISE z kola ven, Dynamo Eclot jdou na EYEBALLERS

David Randuška

28. 7. 2022 13:33

1xBet Series je v plném proudu a máme za sebou několik výsledků vyřazovací části. Po eSubě, která se do Playoff ani nedostala, končí v soutěži také ENTERPRISE. Dynamo Eclot naopak živí své šance na dobré umístění. V případě vítězství nad EYEBALLERS by měli dva pokusy na proniknutí do Grand Finále.

ENTERPRISE po dlouhém maratonu s Dynamem Eclot čítajícím 117 kol, šli do Lower Bracketu. Ke své smůle ale narazili na silný tým K23. Proti němu nejprve získali mapu Mirage, pak ale dvakrát padli a s turnajem, který pořádá kyperská sázkovka, se loučí. 

To Dynamo Eclot je v podstatně luxusnější pozici. Po výše zmíněném vítězství se utká o Finals Upper Bracketu s EYEBALLERS. Švédská sestava si v play-off vyšlápla na K23 a bude chtít i "hlavu" českého celku. 

Pokud nbqq a jeho kolektiv dokáží urvat vítězství, narazí na vítěze ze zápasu eClub Brugge - VP.Prodigy. V ten moment by si mohli dovolit i jednou prohrát a následně zaváhání opravit a 31. července si zahrát Grand Finále. Celkové prizepool činí 50 tisíc dolarů, vítěz bere 20 tisíc.

1xBet Series je jeden z mála CS:GO turnajů, který se nyní během Summer Breaku pořádá. Kromě toho v tento čas dostali prostor ukázat své schopnosti také akademie a "juniorské" výběry na turnaji WEPLAY ACADEMY LEAGUE.

Nenechte si ujít: 

Související články