Counter-Strike: Global Offensive Článek Fantastický, říkal Fredi po podařeném vstupu Brute do Sazka eLEAGUE CS:GO

Fantastický, říkal Fredi po podařeném vstupu Brute do Sazka eLEAGUE CS:GO

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

26. 8. 2020 06:00

Oba celky cítily po prvním splitu velké zklamání. Enterprise se ještě v barvách Gunrunners umístili na třetím místě, cílem bylo finále. Brute začali v základní části parádně, nakonec však propadli na pátou příčku, na které skončili také po play off. Tým obměnil většinu sestavy a jde si pro lepší výsledky. Zatím mají dobře našlápnuto.

Úvodní zápas druhého splitu Sazka eLEAGUE se odehrál mezi favorizovanými Enterprise a novou sestavou Brute. Tým okolo Karla „fredi“ Královce funguje přes měsíc a jde o jednu z nejnovějších sestav v Sazka eLEAGUE. 

To, co si Brute připravili pro svého soupeře, nečekal nikdo. V poslední řadě pak Enterprise. Na své CT straně Brute získali hned dvanáct bodu, celou mapu pak ovládli v poměru 16:7.

Na Infernu šlo o mnohem vyrovnanější bitvu, Enterprise vedli 13:9. Byli tak pouhá dvě kola od výhry. Ani to nestačilo. Brute zápas otočili, zvítězili i na druhé mapě, tentokrát 16:14. Za výhru brali tři body.

Karel „fredi“ Královec byl po zápase nadšený: „Cítil jsem se fantasticky. Jsme teď na bootcampu, hrajeme třeba osm hodin denně, někdy i víc. Nic jsme nedpocenili a připravili se na soupeře.“

Dávid „xperrience“ Červenec viděl hlavní problém svého týmu jasně: „My jsme nedávali žádné killy, to je v našem gameplayi hrozně důležité, takticky nehrajeme až tak dobře. Náš hlavní problém je mentalita, mezi mapami se nás snažilo vedení uklidnit.“

Brute se utkají ve druhém kole s Dark Tigers, na Enterprise čekají nováčci z Entropiq.

Enterprise a Brute před vzájemným mačem • Foto Jiří Novák/Sazka eLEAGUE

Související články