BLOG: S Gunrunners musíme počítat, zápas s Brute bude nesmírně vyrovnaný
Counter-Strike: Global Offensive Článek BLOG: S Gunrunners musíme počítat, zápas s Brute bude nesmírně vyrovnaný

BLOG: S Gunrunners musíme počítat, zápas s Brute bude nesmírně vyrovnaný

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

8. 5. 2020 12:30

Nová sestava. Dva zápasy, dvě výhry, šest bodů. Gunrunners jsou týmem s vysokými individuálními schopnostmi, díky kterým vyhrávají velkou část svých zápasů. Po odchodu Jiřího "azak" Hausnera se k týmu připojil Lukáš "LucasP" Pócsik. Nová akvizice posunula Gunrunners ještě výš a jsou jedni z hlavních aspirantů na titul. Co je třeba zlepšit, aby si zajistili pozici českých králů?

Gunrunners se nám v pozměněné sestavě představili dvakrát. Nejdříve si poradili jednoznačně s eSubou, minulý týden pak i přes těsnou druhou mapu zdolali Defeaters. V celkové tabulce Sazka eLEAGUE jsou druzí, i díky zápasu navíc mají o dva body víc než Brute. 

Jejich agresivní styl, kde většinou svého soupeře přestřílí, perfektně sedí personalitám, které v týmu jsou. Tým, co se týče zabití, vedou dvě hlavní osobnosti: Martin „twist“ Petráš a David „forsyy“ Bílý.

Přidejte k nim konzistenci jménem Martin „dytor“ Handl a máte perfektní trio, které se jen těžko poráží. 

Individuálně jsou kluci jedni z nejlepších na celé česko-slovenské scéně. Co pro ně může být do budoucna kámenem úrazu, je někdy až přehnaná sebedůvěra a nepozornost v „rozhodnutých“ situacích a zápasech.

To ale není problémem pouze Gunrunners, ale naší scény jako celku. Jako poslední příklad si můžeme dát zápas z minulého týdne proti Defeaters. GRS měli obří náskok, který nakonec jen těsně zachránili. 

Nová tvář, Lukáš „LucasP“ Pócsik, se za tím předvádí ve výborném světle. Náhradu místo zabanovaného Azaka nemohli Gunrunners vybrat lépe.

Pokud se k této čtveřici připojí, co se týče zabití, i Dávid „xperrience“ Červenec, budou mít Sinners a Brute v Gunrunners velkou konkurenci. Tým je k tomu všemu spolu pouhé dva týdny. To je na taktickou dokonalost pramálo. Očekávejme velké věci.  

Související články