Bijec z UFC, slavný rapper i Neymar. Tyhle hvězdy milují CS:GO
Článek Bijec z UFC, slavný rapper i Neymar. Tyhle hvězdy milují CS:GO

Bijec z UFC, slavný rapper i Neymar. Tyhle hvězdy milují CS:GO

pav

26. 3. 2020 11:20

CS:GO, to je závislost, které propadly miliony lidí. A celebrity nejsou výjimkou. Jednu z nejpopulárnějších stříleček všech dob hrají fotbalové hvězdy, známí hudebníci, nebo tvrďáci ze světa bojových sportů. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Deadmau5

Světoznámý DJ a producent je gamer každým coulem, což dokazuje na svých kanálech na YouTube a Twitchi, a taky jedna ruka se streamerem Shroudem. S tím si na streamu střihnul PUBG, jinak si ale velmi rád zahraje právě CS:GO. V tom vyzval třeba rappera Aarona Cartera.

Jonas Jerebko

Druhý Švéd v historii, který byl draftován do slavné NBA, má dvě velké vášně - basketbal, samozřejmě, a videohry. Borec, který po 10 sezonách v NBA zakotvil v ruském týmu Chimki, je vášnivým hráčem CS:GO a často dokonce vybízí svoje fanoušky na Twitteru, aby si s ním zahráli. Do esportu se pustil nejen jako hráč, ale i jako byznysmen - v roce 2016 koupil tým Renegades.

Mark Hunt

Když ve vyhrocené chvíli dojde na pořádný flamewar a hráč na druhé straně vám vyhrožuje, že by vás zmlátil, málokdy by asi dokázal dodržet slovo. Mark Hunt by to zvládl - 120 kilový kickboxer a MMA fighter vyhrál K-1 World Grand Prix a má za sebou devítileté působení v UFC. 

A taky miluje CS:GO, i když mu občas rupnou nervy, jak se svěřil ve své knize. „Jednou jsem hrál fakt špatně a nějaký hrdina za klávesnicí do mě pořád ryl. Zeptal jsem se, kde bydlí, a shodou okolností to bylo za rohem od mého domu. Šel jsem tam a otevřelo mi desetileté děcko. Zeptal jsem se, kde má tátu. Prý v práci. Vrátil jsem se domů s úplně rudým ksichtem, jako bych měl každou chvíli vybouchnout,“ popsal trampoty s výrazně mladším soupeřem, který ho provokoval.

Logic

Jak autor hitu "Under Pressure" skutečně zápolí s tlakem se můžete podívat na nejednom videu na jeho YouTube kanále BobbysWorld. Tam sdílí videa ze zákulisí, ale taky gameplay z oblíbených her. Mezi ty patří i CS:GO, které nehraje s myší a klávesnicí, ale s ovladačem. Aspoň podle vlogu Nordana "FaZe Rain" Shata.

Neymar

Brazilská fotbalová superstar víkend co víkend motá hlavy obráncům, ve volném čase pak virtuální hlavy sestřeluje ve svých oblíbených střílečkách. CS:GO podle svých slov hrál i se spoluhráči z reprezentace během mistrovství světa, a často si zahraje i s borci z esportového týmu MiBR.

Související články