Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

Běhání, cyklistika, gaming. Populární polský hráč spojil sport elektronický a klasický

njc
21. 7. 2021 16:15 Sdílej:

Esport není jen o sezení za počítačem a ládování se nezdravými pokrmy. Podobně jako v klasické sporty, i profesionální hraní vyžaduje pohyb. Toho si je velmi dobře vědom Jarosław „pashaBiceps“ Jarząbkowski. Polská legenda dává na Pasha Gaming Campu velký důraz na psychickou i fyzickou stránku esportu.

Špičkoví trenéři na poli tradičního i elektronického sportu, psychologové i instruktor sebeobrany. O účastníky Pasha Gaming Campu se starají špičky ve svém oboru, cíl tábora je jasný - udělat z participantů lepší hráče. A to neznamená jen rychlé a přesné klikání hlav, nýbrž i poctivou psychickou a fyzickou přípravu.

„Není třeba určitý fyzický level. Jediné, co po vás budu chtít, je odhodlání a zápal,“ uklidňuje Pasha všechny gamery na oficiálním webu svého gaming kempu. „Chci, abychom si to naplno užili,“ doplňuje polská hvězda.

Co vlastně takový „gaming camp“ pod vedením legendárního střelce obnáší? Pochopitelně nemůže chybět hraní na počítači, stejně velký důraz je však kladen na fyzické aktivity, kterými jsou cyklistika či běh. Nechybí ani zaměření na psychiku, které se s hráči věnuje Urszula Klimczak, performance coach CLG.

Co se týče elektronické části tábora, mládež se zúčastní vzájemných turnajů o ceny, tréninků pod vedením koučů či 1v1 proti Pashovi.

Pasha Gaming Camp, tábor pro mladé gamery v Polsku pod vedením legendárního hráče Counter-Striku • Foto instagram.com/pashabiceps/