BARÁŽ DOTA 2: Jeden z účastníků prvního splitu přežije, jak skončí lower bracket?
Dota 2 Článek BARÁŽ DOTA 2: Jeden z účastníků prvního splitu přežije, jak skončí lower bracket?

BARÁŽ DOTA 2: Jeden z účastníků prvního splitu přežije, jak skončí lower bracket?

njc

11. 6. 2021 12:00

Lidovej Gaming, MINDCAT ESPORT, Fadee Gaming a GO GAME Dogs. Čtveřice celků, která se utká o dvě volná místa v Sazka eLEAGUE Dota 2. Po prvním kole jsou v lepší pozici týmy bojující o setrvání soutěži, Lidovej Gaming porazil MINDCAT ESPORT, stejným výsledkem skončil souboj GO GAME Dogs a Fadee Gaming. Vyvrcholení baráže Sazka eLEAGUE Dota 2 můžete sledovat v pátek 11. 6. od 15:00 na kanále twitch.tv/eleaguecz.

Hraje se o hodně. Lidovej Gaming a GO GAME Dogs hrají o udržení se v největší česko-slovenské lize Dota 2, Fadee Gaming a MINDCAT ESPORT nakukují z kvalifikace a chtějí je o tuto možnost obrat.

Již nyní je jasné, že se to podaří jen z poloviny, jestli vůbec. V prvním kole totiž kralovaly celky hrající v prvním splitu Sazka eLEAGUE, LG i GGD potvrdili své postavení a ve finále upper bracketu si to rozdají o první místo v dalším splitu Sazka eLEAGUE.

V zápase poražených se následně o přežití porvou týmy z kvalifikačních bojů. Kdo prohraje, končí, vítěz jde do rozhodujícího špílu proti horšímu z dvojice Lidovej Gaming/ GO GAME Dogs.

Všechny zápasy budou vysílány živě na twitch.tv/eleaguecz.

Program 11. 6.

15:00 - Lidovej Gaming - GO GAME Dogs - vítěz získá spot v Sazka eLEAGUE

17:30 - Fadee Gaming - MINDCAT ESPORT

20:00 - Vítěz Fadee Gaming/MINDCAT ESPORTS - poražený LG/GGD - vítěz získá spot v Sazka eLEAGUE

Související články