Sazka eLEAGUE Článek

Astralis na IEM Katowice se představí s mladým talentem, ukáže se proti Sinners?

njc
17. 2. 2021 19:38 Sdílej:

Tohle se často nevidí. Že by hráč zažil svou premiéru na nejvyšší scéně na jednom z největších turnajů světa v nejlepším týmu historie? To se poštěstí jen několika vyvoleným. Jedním z nich se nyní stává Mads „⁠vester⁠“ Vestergaard.

Ne vše je tak růžové, jak by se mohlo na první pohled zdát. Organizace Astralis se k situaci okolo 19letého Vestegaarda vyjádřila jasně. „Je velice nepravděpodobné, že by byl Vester součástí jednoho ze zápasů,“ stojí v oficiálním vyjádření legendární dánské organizace. „Pokud však nastane situace, že by se dva z našich hráčů nemohli zúčastnit špílu, nebudeme váhat a pošleme ho na server,“ pokračuje Kasper Hvidt, sportovní ředitel Astralis.

Co vůbec Astralis tímto tahem sledují? „Chceme ukázat, že Astralis Talent je součástí naší organizace,“ uvádí Hvidt. Právě z Astralis Talent, akademie celku, který čtyřikrát ovládl Major v CS:GO, mladý Vester pochází.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Změna na světovém trůnu! Bitva mezi NAVI a Astralis pokračuje

Vše tak jde ruku v ruce se strategií Astralis. Dánský gigant v minulosti jasně ukázal, že chce s mladým talentem pracovat a hodlá vychovat nejednu světovou superstar. Jednou z nich by se měl v budoucnu stát také mladý Vester.

„Sdíli s Astralis stejné hodnoty. Je to skvělý kluk, který je vždy připravený pomoci svému týmu a neustále se zlepšovat,“ chválí Hvidt sedmého člena Astralis.

Astralis Talent se mimojiné představí na turnaji Snow Sweet Snow Regionals, kde budou bojovat o postup ze skupiny H. V té se utkají s dalšími dánskými celky - Lyngby Vikings, Copenhagen Flames a Tricked. Pokud AT postoupí, mohou se v další fázi soutěže utkat i s českými Sinners, jejichž zápasy na Snow Sweet Snow můžete sledovat na twitch.tv/eleaguecz.

Související články