Allu se vrací na scénu! V barvách nového týmu mu bude dělat společnost trenér Twista
Counter-Strike: Global Offensive Článek Allu se vrací na scénu! V barvách nového týmu mu bude dělat společnost trenér Twista

Allu se vrací na scénu! V barvách nového týmu mu bude dělat společnost trenér Twista

Kateřina Sauerstromová

11. 2. 2022 10:13

Team temp, finský projekt, který spojí zkušené veterány Counter-Strike scény s mladými talenty.

V květnu 2021 skončil allu na lavičce týmu ENCE. O pět měsíců později sice pomohl Complexity jako dočasná náhrada za Valentina „ poizon “ Vasileva, jeho hráčská kariéra se ale zdála býti na ústupu. Finská sestava pod názvem team temp ale přináší novou šanci, které se chytila i další výrazná postava CS:GO scény. 

Slaava „ Twista “ Räsänen, bývalý trenér ENCE, patřil mezi trenéry, kteří byli v roce 2020 potrestáni za využívání nelegálního spectator bugu. Na profesionální scénu se vrací chvíli poté, co jeho trest vypršel, účast na Major turnajích je pro něj ale i nadále zakázána. 

„Je skvělé vrátit se zpět do role trenéra. Za poslední rok a půl jsem se věnoval jiným věcem, zároveň jsem ale sledoval jakým směrem se CS:GO scéna ubírá,” sdělil v rozhovoru pro finský server pelaajat.com

Nový projekt zatím nemá žádné sponzory, Twista ale prozradil, že tým aktivně jedná s několika organizacemi. „Chceme důkladně promyslet s kým náš projekt posuneme kupředu, aby se naše představy doplňovaly,” dodal. 

Sestava team temp:
Aleksi „allu“ Jalli
Tuomas „SADDYX“ Louhimaa
Olli „oopee“ Pisspanen'
Lasse „ZOREE“ Uronen
Tony „arvid“ Niemelä
Slaava „ Twista “ Räsänen (trenér)
Mikko „ xartE “ Välimaa (asistent trenéra)

Související články