Akademii dánského Astralis povede veterán Counter-Strike scény Martin “trace” Heldt
Counter-Strike: Global Offensive Článek Akademii dánského Astralis povede veterán Counter-Strike scény Martin “trace” Heldt

Akademii dánského Astralis povede veterán Counter-Strike scény Martin “trace” Heldt

Kateřina Sauerstromová

3. 1. 2022 14:13

Bývalý trenér celku ECSTATIC se k Astralis Talent připojil těsně před začátkem nové sezony WePlay Academy League.

Martin „trace“ Heldt nahradil Dennise  „vnG “ Vanga, který s organizací zůstane ještě několik měsíců aby ulehčil proces předání. Oznámení přichází na poslední chvíli, už za pár hodin se totiž Astralis Talent utkají s Young Ninjas v právě startující třetí sezoně akademické ligy.

Proslulá organizace Astralis chce zlepšit kvalitu své akademické sekce, což podpořila mimojiné i tím, že hráčům nabídla kontrakty na plný úvazek. „Jsem přesvědčen, že spolu s Martinem uvidíme naše talenty růst a rozvíjet se nejen jako tým, ale i jako jednotlivce,” okomentoval příchod nového trenéra Kasper Hvidt, vedoucí sportovního oddělení v Astralis.

Trace se v prosinci 2021 rozloučil s týmem ECSTATIC, který se během jeho éry posunul ze 40. na 20. pozici v hodnocení týmů HLTV, není proto divu, že netrvalo ani měsíc než o jeho zkušenosti projevil zájem další velký hráč na Counter-Strike scéně.

Aktuální sestava Astralis Talent:
Alexander „ Altekz “ Givskov
Frederik „ Fessor “ Sørensen
Victor „ vigg0 “ Bisgaard
Benjamin „ brzer “ Jensen
Mikkel „ MistR “ Thomsen
Martin „ trace “ Heldt (trenér)

Zdroj: hltv.org