Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Novinky

5 důvodů, proč mohou vyhrát Entropiq: Capsen show a ve formě hrající Leckr

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
15. 10. 2020 10:50 Sdílej:

PLAY OFF CS:GO | Entropiq prožili v posledním kole pořádné drama. Jen díky vítězství na poslední mapě proti Sampi se dostali do play off. V něm se utkají s rivaly z Brute. Jaké faktory mohou hrát ve prospěch borců v zeleném?

Capsen show

Řadí se mezi nejlepší snipery česko-slovenské scény. Lukáš "capseN" Koláčný se i přes horší konec ligy udržel v Top 8 Power Rankings Sazka eLEAGUE. Mezi entry fraggery se umístil na krásném třetí místě a jeho úspěšné otevírání kol bude klíčem pro úspěch Entropiq.

Leckr ve formě

„Koukejte doprava nahoru, jak lítají hlavy.“ S podobným přístupem šel dle svých slov do posledního zápasu základní části Michal „leckr“ Kadlíček. Lídr Entropiq předvedl proti Sampi parádní výkon a i na zahraničních zápasech ukazuje, že individuálně jde nahoru.

AJTT v klíčových situacích

Clutch situace dělají velké hráče. Ve vypjatých chvílích musí střelci udělat správné rozhodnutí, udržet chladnou hlavu a získat kolo pro svůj celek. To se nejlépe v druhém splitu daří Filipu „AJTT“ Dolenskému, který ovládl statistiku clutchů s 18 povedenými akcemi.

NEPŘEHLÉDNĚTE: AJTT před čtvrtfinále: Věřím, že proti naším rivalům vyhrajeme v suchém triku

Týmový duch

„Naše síla je v komunikaci a týmovém duchu,“ nechal se slyšet AJTT v rozhovoru před play off. Tyto aspekty často týmům na domácí scéně chybí. Leckr je však známý svými vedoucími schopnostmi. I díky nim je považován za jednoho z nejlepších IGL u nás a jeho pozitivní přístup a chladná hlava by mohli dovést Entropiq k úspěchu.

Evropské nakopnutí

V týdnu se několik českých zástupců zúčastnilo otevřené kvalifikace na IEM Beijing. Nechyběli ani Entropiq, kteří narazili na 36. tým světa HellRaisers. I přes jasnou porážku 6-16 si ze zápasu odnesli mnoho zkušeností, které mohou v play off zúročit.

Související články