2-47-milionu-divaku-spanelsky-streamer-zboril-rekordy-twitche
Sazka eLEAGUE Novinky

2,47 milionu diváků! Španělský streamer zbořil rekordy Twitche

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
12. 1. 2021 08:00 Sdílej:

Fortnite táhne. Stejně tak španělsky mluvící YouTubeři, kteří patří mezi ty nejsledovanější na celé platformě. Dejte tyto dva fakty dohromady a vznikne geniální spojení. To ukázal YouTuber TheGrefg, který na svůj stream přilákal téměř dva a půl milionu fanoušků!

16 milionů na YouTube není vůbec zlé číslo. David Cánovas Martínez, alias TheGrefg, patří mezi nejznámější Fortnite influencery planety. V pondělí představoval svůj nový skin v oblíbené Battle Royale pařbě, očekávala se obří čísla. Jenže to, co přišlo, nečekal nikdo.

Odhalení skinu španělského YouTubera a Twitch streamera živě sledoval 2 470 000 diváků, čímž TheGrefg naprosto znemožnil předchozí rekordy Twitche. Ten držel legendární CS:GO Major v Bostonu s 1 130 000 fanoušky.

Pro srovnání, Martínezův stream sledoval přibližně dvojnásobek populace českého hlavního města či poloviny Slovenska. Absolutně šílená čísla.

Samotný skin se nesetkal s příliš pozitivním feedbackem, jedno je však jasné. David Cánovas Martínez nastavil laťku ohromně vysoko a ta se bude jen velice těžko překonávat. Jde o rekord, který můžeš na Twitchi vydržet slušnou řádku let.

 

 

Související články